Ślady na internecie. Jeden z naszych portali tematycznych. Zostaw dobre ślady na internecie.

8-O Ślady na internecie 8-O

Portal tematyczny, uświadamiający o potrzebie ochrony własnych danych osobistych.

projekt iqarius - strona ekspercka 8-O Zostaw po sobie dobre ślady na internecie. Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale… Musisz wziąć  pod uwagę, że Twój klient lub pracodawca po pierwszym kontakcie osobistym z Tobą, albo jeszcze wcześniej, przejrzy Internet w poszukiwaniu dodatkowych informacji. Jeśli jesteś użytkownikiem portali społecznościowych – istnieje pewność, że Twój profil zostanie tam odnaleziony. Bądź pewny, że zostawiasz dobre ślady na internecie. Czego Ci życzy Projekt IQ-arius


Zostaw dobre ślady w Internecie

czyli jak świadomie budować swój wizerunek profesjonalisty w portalach społecznościowych

  • Jeżeli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i celowo wykorzystujesz portale społecznościowe, aby poinformować o tym innych…
  • Jeżeli chcesz by twoja promocja była lepiej zauważona przez twoich potencjalnych klientów czy sponsorów…
  • Jeżeli wiesz kim jesteś, i co o sobie chcesz przekazać innym w korzystny dla Ciebie sposób…
  • Jeżeli chcesz więcej zarabiać…

Radziliśmy naszym czytelnikom przeczytać „od deski do deski”  artykuł napisany przez Beatę Rzepkę, profesjonalnego coacha, a zamieszczony oryginalnie na Forum Gospodarczym. .  Czas jednak wytarł ten artykuł z internetu Obecnie polecamy zapoznać się z tekstem, który mówi o tym ze nigdy nie uda ci się wymazać całej swojej przeszłości z internetu..

Projekt IQ-arius, ze swojej strony, odkrywając niszę rynkową stara się pokazać jak można zbudować wortal internetowy oparty na temacie:

Ślady na internecie

Temat jest na czasie. Interesujący i chwytliwy. A ponieważ strona ta jest przykładowa i w nieustającej budowie, przyjmujemy wszelkie propozycje na artykuły, tematy i kategorie jakie powinny znaleźć się na łamach portalu tematycznego tego typu. Mogą to być przykłady pobrane z waszego osobistego doświadczenia lub z historii zasłyszanych u waszych przyjaciół. Spróbujmy razem zbudować nowy portal społecznościowy Projektu IQ-arius pt. „Ślady na Internecie”.

Dodaj komentarz