Promocja. Czy promujesz siebie w internecie w wystarczająco skuteczny sposób?

Czy Twoja samopromocja w internecie jest wystarczająco skuteczna? 8-O

Propagowanie swoich własnych osiągnięć z pomocą Projektu IQ-@rius.

projekt iqarius - strona ekspercka8-O Skuteczna promocja. Promocja na internecie to rzecz bardzo istotna dla każdego biznesu, zwłaszcza dla takiego, co właśnie rozpoczyna swoją działalność. Wizerunek firmy przedstawiony dla odbiorcy internetowego może przyczynić się do Twojego sukcesu lub Twojego upadku. Dlatego dbaj o swój wizerunek. Bądź osobą o której wszyscy mówią. Staraj wyróżnić się z tłumu. Bądź indywidualistą ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Stań się VIP-owcem. Pamiętaj, aby Twoja firma kojarzyła się z wysoką jakością, uczciwością i dotrzymywaniem terminów realizacji.


Najważniejszym elementem twojej promocji jest posiadanie własnego wizerunku na internecie czyli posiadanie własnej Dedykowanej Strony Internetowej.

Jeżeli o tym nie wiedziałeś, to zastanów się w jaki sposób internetowa promocja może wpłynąć na twoją działalność biznesową? Po prostu zadaj sobie takie proste pytania:

Jaki wizerunek na internecie wypracowała sobie Twoja firma?

  • Jak wygląda jej strona internetowa?
  • Jak jesteś postrzegany wśród otoczenia?
  • Czy wykorzystujesz w pełni możliwości internetu? (Twoja konkurencja pewnie już to robi!)
  • Czy strona internetowa Twojej firmy dobrze przekazuje wizerunek potencjalnym klientom?
  • Czy strona firmowa przekazuje właściwe informacje? Czy jest aktualizowana wystarczająco często?
  • Czy zadowolony jesteś z generowania wystarczającej  liczby odwiedzin i zapytań, czy chciałbyś, by strona ta była częściej odwiedzana?
  • Czy potrafisz posługiwać się zasadami prostego marketingu internetowego do podtrzymywania relacji ze swoimi klientami? 

Promocja poprzez aktywne oddziaływanie!

PromoStrona IQ-arius’a to jedna z najbardziej wydajnych i skutecznych metod promocji na internecie!
Najważniejszym walorem Promostrony jest automatyczność podłączenie jej do naszego wypróbowanego, systemu pozycjonowania opartego na antyindeksacji relatywnej. Pozwala to na osiągnięcie najlepszych z możliwych wyników w rankingu światowych wyszukiwarek. (Zwykle mówimy tu o Wielkim G. (Jeżeli nie wiesz co to jest Wielkie G. – udaj się do naszego słownika . Być może spotkałeś się już wcześniej z różnymi ofertami pozycjonowania, gdzie szczycono się wysokimi pozycjami w wyszukiwarkach bez podawania konkretów. My możemy to udowodnić. PromoStrona IQ-arius’a pomoże Ci uzyskać przewagę informacyjną nad konkurentami.

PromoStrona to prosta i efektywna alternatywa dla Twojego biznesu. Po zapoznaniu  się z naszym rozwiązaniem sam zdziwisz się, że nigdy na to nie wpadłeś wcześniej. Sam ustalasz treść jaką chcesz przedstawić swoim klientom. Sam dostarczasz materiały graficzne do galerii. Wystarczy że znasz się na swojej branży. Nie musisz być informatykiem. Ludzie związani  z Projektem IQ-@rius zrobią resztę.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak możemy Ci pomóc – porozmawiaj z ludźmi, którzy rozumieją jak działa Internet. Jeśli szukasz profesjonalnych konsultantów do spraw tworzenia stron internetowych posiadających niezbędną wiedzę i doświadczenie napisz do nas a nasz konsultant zadzwoni do Ciebie i umówi się na wstępną konsultację.

Jeśli jesteś artystą, przedsiębiorcą, indywidualnością,  twórcą, słynną osobowością, celebrytą itd. i chcesz się pokazać światu od najlepszej strony i upowszechnić swoje osiągnięcia powinieneś wypróbować magiczną działalność PromoStrony IQ-arius’a.

Hashtagi – promocja inspirowana!

Hashtag, (czyli prosty znak #)  jest skutecznym narzędziem rozpoznawalnym w całej sieci i chętnie stosowanym przez osoby działające na polu marketingu internetowego. Po prostu jego popularność daje wielkie możliwości promocyjne. Wszelkie hasła, slogany, nazwa naszej firmy czy usług lub produktów poprzedzone symbolem # automatycznie stają się wyróżnione w sieci. Każdy klikający na tak wyróżnione hasło, niezwłocznie zostaje przelinkowany do całej masy postów powiązanych z danym hashtagiem. Należy tylko nie przesadzać a umiejętnie stosować metody posługiwania się hashtagami na Facebooku, Twitterze, Instagramie czy innych mediach społecznościowych. W promocji internetowej przede wszystkim liczą się działania nieszablonowe. Naucz się więc korzystać z takich metod, jakie do tej pory nie zostały jeszcze opanowane przez masy domorosłych pozycjonerów. Naucz się posługiwać hashtagami –  to bardzo ważne narzędzie w ręku internetowego biznesmena!

apla

Materiały uzupełniające w tematyce promocja hasztagowa:

  • Artur Wiktor – Jak skutecznie wykorzystać hashtagi   (iq.link zaktualizowany 2015-05-27)
  • blog.bloomboard.co – Jak właściwie wykorzystywać hashtagi   (iq.link zaktualizowany 2017-03-30)

Dodaj komentarz