CommentLuv. Promocja swojej własnej strony internetowej poprzez wpisy na innych blogach.

8-O CommentLuv – jedna z wtyczek na WordPress 8-O

Promocja własnej strony internetowej poprzez wpisy na innych stronach używających tej wtyczki.

projekt iqarius - strona ekspercka 8-O CommentLuv to specjalna wtyczka do WordPress’a dająca ciekawe korzyści promocyjne. Zabłysnęła w roku 2010. Potem w świetle zmian algorytmów Google w roku 2013 – jej gwiazda przygasła. Projekt IQ-arius dalej zaleca przetestowanie właściwości tej wtyczki dla blogów początkujących, starających się powiększyć swoją bazę użytkowników odwiedzających. Większość popularnych blogów, o ustabilizowanej pozycji,  jednak zaczęła się wycofywać z tego typu komentowania ze względu na ilość spamu – chłamu internetowego umieszczanego przez pseudo-pozycjonerów.


Commentluv – najnowsze komentarze.

Jako Projekt IQ-arius zajmujemy się tą ciekawą wtyczką od wczesnych dni roku 2012. Wyszukujemy najbardziej adekwatne opinie internetowe i dostosowywujemy naszą taktykę do trendów narzucanych przez Google  (patrz strategia antyindeksacji relatywnej ). Spośrod wielu wypowiedzi na temat tej kontrowersyjnej wtyczki należy przytoczyć ten najbardziej aktualny i chyba najbardziej wyważony Hmm… Najbardziej wyważony w pierwszych kilku akapitach, bo potem zaczynają się dywagacje pozycjonerskie z osobistymi przycinkami eskalujące w komentarzach. Za rzeczową informację przyznajemy IQ. linka zielonego dla pierwszej połowy artykułu a resztą niech się zajmą internauci.

W cytowanym tekście autor zamieścił linki do swoich wcześniejszych zapisów poszerzając w ten sposób zagadnienie. Między innymi znajdziecie tam link do listy Polskich blogów, które mają zainstalowaną wtyczkę Commentluv.

Z ciekawością przyglądamy się najnowszej inicjatywie Michała Kalinowskiego, który na swoim blogu Kurs wordpress opublikował jasne zasady komentowania na jego blogu z podkreśleniem zalet wtyczki CommentLuv. Zobaczymy czy ugnie się pod presją spamerów, czy spowoduje nowy renesans tej wtyczki.

apla

Materiały uzupełniające w tematyce CommentLuv:

Najbardziej istotne źródła wiedzy na temat tej wtyczki to treści i komentarze publikowane na blogu Evive.pl w roku 2010 i później. Polecamy:

  • Justyna Bizdra – Jak zwiększyć oglądalność bloga poprzez CommentLuv   (iq.link zaktualizowany 2011-08-23)
  • Justyna Bizdra – Jak walczyć ze spamem w komentarzach   (iq.link zaktualizowany 2011-08-23)
  • techformator.pl – lista blogów z CommentLuv 2015   (iq.link zaktualizowany 2015-06-07)

Dodaj komentarz

Iqarius Creation Group
Czerwiec 2015

Our promotions ,
Copyright 2009 - 2022 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.