Wielce Urażona Ambicja. Bliżej nieokreślonego celu.

8-O Wielce Urażona Ambicja 8-O

Materiały szkoleniowe dla biznesmenów internetowych.

projekt iqarius - strona ekspercka8-O Wielce urażona ambicja to jeden z kontrowersyjnych artykułów napisany w kategorii pod ogólnym tematem Bliżej niekreślonego celu. Jest to jeden z elementów cyklu materiałów szkoleniowych przeznaczonych dla początkujących biznesmenów internetowych. Niektórym z nich wydaje się że pozjadali wszystkie rozumy świata i znają panaceum na każde nieszczęście, ale w rzeczywistości borykają się z piętrzącymi się problemami i nie potrafią dojść do wymarzonego celu jakim jest zrobienie pieniędzy na internecie.


W którym miejscu najbardziej boli urażona ambicja?

Nie naśmiewamy się z tego typu charakterów, tylko staramy się zwrócić uwagę na szersze zjawisko i pokazać drogi odwrotu od zakorzenionych schematów. Ponieważ język nasz jest kąśliwy serię tych artykułów firmujemy obrazem takiego paskudnego zwierzaka strzelającego jęzorem prosto do celu a skutecznie.

Jedną z największych wad niedouczonych biznesmenów internetowych jest przekonanie o własnej nieomylności i brak chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz śledzenia trendów nowoczesnego zarządzania. Boss tego typu jest niesłychanie wrażliwy na każdą, najdrobniejszą nawet uwagę zmierzającą do poprawienia jego błędów i niewłaściwej postawy biznesowej. Każda uwaga brana jest osobiście do serca i grozi reperkusjami najgorszego gatunku. Dlatego nikt z podległych mu pracowników nie śmie nawet mu się sprzeciwić tylko biernie wykonuje każde jego polecenie… aż do chwili gdy cały biznes się rozpada i nie ma już czego ratować.

Drogi menedżerze, liderze, właścicielu firmy… i tak dalej. Zastanów się!!!

Jeśli po wielu bezowocnych próbach poprawy działalności swojej firmy, zastanawiasz się dlaczego nic nie wychodzi a twoi pracownicy nabrali wody w usta, być może jest to sygnał do przyjrzenia się samemu sobie w zwierciadle prawdy obiektywnej.

Być może to TY właśnie jesteś  tą, opisywaną w tym artykule Wielce Urażoną Ambicją i być może to TY jesteś przyczyną wszystkich niepowodzeń, za które obarczasz innych.

Jak poradzić sobie z urażoną ambicją?

Najbardziej skutecznym sposobem rozwiązywania narosłych problemów jest rozmowa z profesjonalnym coachem. Ale są i inne mniej kosztowne metody. Jeżeli jesteś osobą religijną (na miarę dzisiejszych czasów), radzimy ze swoimi problemami udać się do osoby duchownej. Tym, którym oba rozwiązania nie odpowiadają,  polecamy przeczytać artykuły uzupełniające do jakich prowadzą linki na końcu naszego artykułu.

UWAGA jeżeli jesteś coachem i ekspertem w szkoleniach, przypatrz się uważnie opublikowanemu tekstowi !!!

Znalazłeś się na stronie internetowej, która dzięki antyindeksacji relatywnej została precyzyjnie wyindeksowana tak by pokazać się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania na tak zwany długi ogon. Oto podstawowe hasło, fraza na jaką Wielkie G. zaindeksowało nas na PIERWSZEJ STRONIE. Nie wierzysz – sprawdź. Wpisz te słowa w najlepszą na świecie wyszukiwarkę (zakładamy że przeszukujesz strony polskojęzyczne).

Urażona ambicja.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym Projektem…

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do twojej dyspozycji.

apla

Materiały uzupełniające w tematyce urażonej ambicji:

  • www.mmszczecin.pl – Urażona ambicja menedżera   (iq.link zaktualizowany 2015-01-07)

 

Dodaj komentarz