Projekt IQ-arius i cel jego istnienia.

8-O Projekt IQ-arius 8-O

ekspertyza działalności i cel istnienia

projekt IQ-arius - strona ekspercka 8-O Sami sobie często zadajemy takie pytanie. Jaki jest cel Projektu IQ-arius? Po wielu próbach samookreślenia zdecydowaliśmy się na takie motto: Po prostu strona ekspercka. Prościej już tego ująć nie można. Działania nasze są wielokierunkowe ale w codziennej praktyce kontaktów osobistych staramy się by Projekt IQ-arius rozwijał się w kierunku aktywnej pomocy jako doradca dla biznesów internetowych w ich fazie rozwojowej.


W początkowym okresie zespół Projektu IQ-arius pracowal intensywnie nad stworzeniem bazy bezpłatnych a użytecznych informacji dla tych internautów, którym na podstawie własnych przemyśleń zamarzyło się założyć własny biznes internetowy. Baza taka, uaktualniana w  procesie kooperacji usługowej stała się Wikipedią członków Dobrowolnej Grupy Promocyjnej budującej praktyczne strony internetowe promujące działalność gospodarczą lub działalność artystyczną. Podstawą rozwoju każdego małego biznesu internetowego jest konieczność posiadania własnej strony internetowej. Może to być portal tematyczny, dedykowana strona osobista czy firmowa, sklep internetowy (e-commerce) lub serwis ogłoszeniowy.

Przeszukując internet, zbieraliśmy i publikowaliśmy wyselekcjonowane informacje. Baza naszych artykułów rośnie ponieważ jest w procesie systematycznego uzupełniania i rozszerzana. Robiąc tak, staramy się eliminować przestarzałe technologie i kierujemy uwagę naszych użytkowników na najnowsze trendy internetowe.
Strony propagowane przez IQ-ariusa to strony przyjazne dla użytkownika. Dostarczają sensownej informacji i nie zawierają nachalnych reklam. Nie zmuszamy nikogo do bezsensownego logowania się i zapamiętywaniem  kolejnych haseł (paswordów), które się zaraz zapomina. Nie żądamy od użytkowników wpisywania swoich danych osobistych i zapamiętywania haseł tylko dlatego żeby dotrzeć do sprawdzonej, dostępnej wszystkim gdziekolwiek na internecie i rzeczowej informacji.

Większość artykułów opublikowanych na stronach Projekt IQ-arius pochodzi z naszych opracowań. Te inne (podawane z wskazaniem źródła) w zasadzie są zgodne z naszą opinią, natomiast niektóre opinie wyrażone przez społeczność w komentarzach lub innych wpisach, dopóki nie zostaną zweryfikowane mają prawo nie pokrywać z naszymi. Reklamy, które mogą się pojawiać, zamieszczane na naszych stronach, o ile nie są rozpowszechniane na zasadzie bezpłatnej, z reguły są opłacane przez reklamodawców i należy do nich podchodzić z należną rezerwą, zwłaszcza jeśli chodzi o dokonanie zakupu. Wprawdzie przykładamy sporą wagę do tego, aby nasi reklamodawcy byli wiarygodni, ale nie możemy odpowiadać za ich szczególne praktyki biznesowe. Dane adresowe jak i szczegóły oferty każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie ich publikacji.

Dodaj komentarz