Skrypty, szablony na zamówienie. Uwaga na „samołuków”

8-O Skrypty albo szablony na zamówienie 8-O

Aplikacje dedykowane. Tworzenie, projektowanie i programowanie aplikacji według autorskich rozwiązań.

projekt iqarius - skrypty na zamowienie 8-O Iqarius Creation Group zapewnia możliwość pisania skryptów na specjalne zamówienie. Skrypty wykonują polecani przez nas programiści z wyższym wykształceniem wyspecjalizowani w najnowszych technologiach. Skrypty wykonywane są profesjonalnie i solidnie. Są testowane i gwarantują bezpieczeństwo w zastosowaniu.


Programowanie aplikacji

Programowanie aplikacji jest realizowane według przygotowanej wcześniej dokumentacji projektowej. Dokumentacja jest dostarczana przez klienta lub w razie jej braku zostaje przygotowana przez naszą stronę w uzgodnieniu z klientem. Potrafimy zasugerować jakie rozwiązania mogą być najbardziej skuteczne. Po wykonaniu briefu czekamy na uzyskanie opinii i ostateczne uzgodnienia. Po czym szczegółowo opisujemy działanie aplikacji i uzyskane efekty.

Czym się różni skrypt od szablonu?

Skrypt to specjalistycznie napisane oprogramowanie przeznaczone dla klientów potrzebujących specyficznych, nieszablonowych rozwiązań. Kiedy tworzymy nową stronę internetową i okazuje się, że ogólnodostępne technologie są niewystarczające należy zastanowić się nad zastosowaniem specjalnego skryptu. Skuteczna realizacja nowego skryptu wymaga zarówno od klienta, jak i wykonawcy zaangażowania, współpracy i dobrej komunikacji. Cena jest wykładnikiem czasu włożonego w stworzenie oprogramowania i jego przetestowania. Klient płaci dokładnie za to, czego potrzebuje. Wyselekcjonowany programista gwarantuje obsługę całego cyklu tworzenia oprogramowania: od analizy po wdrożenie i wsparcie techniczne.

Szablon to gotowy skrypt zaprezentowany klientowi wraz z możliwościami adaptacji do jego potrzeb. Ogólnie mówiąc napisanie skryptu na bazie istniejącego szablonu jest dużo tańsze i bardziej efektywne.

W naszej ofercie możliwe jest wykonywanie od podstaw skryptów stosowanych na wszystkich otwartych i powszechnie dostępnych platformach programistycznych. Jak również kodujemy szablony dla popularnych CMS-ów typu WordPress czy Joomla. Implementujemy plugin’y. Projektujemy od podstaw aplikacje użytkowe, jak systemy zarządzania treścią oraz skrypty do wykonywania konkretnych zadań wykorzystując najnowsze standardy języków programowania i opisu strony, a więc HTML5, CSS3, JavaScript (Ajax, jQuery) , PHP7, wraz z bazą MySQL oraz Delphi. lub własny framework (cachowanie zapytań), model MVC, bardzo szybki, Allegro WebApi

Możemy stworzyć:

– stronę internetową,
– portal tematyczny,
– systemy wspomagania decyzji w firmach,
– portale randkowe, erotyczne
– i wiele innych…

Cenę skryptu można zredukować korzystając z gotowych szablonów, które programista ma zwykle w swoim portfolio a dalsza obróbka wymagające tylko pewnych modyfikacji. Dla przykładu pokazujemy rozwiązania firmy norbert i natalia czyli NdoN.pl 

Zanim skorzystasz z usług innych, tańszych tak zwanych „samołuków”, którzy nie mają zbyt dużego doświadczenia w temacie programowania internetowego, napisz do nas. Wytłumaczymy ci na czym polega różnica. Gotowe skrypty pozwolimy ci przetestować na miejscu.

UWAGA!!!

Jeżeli twoje wymagania są wyższego rzędu i zależy ci na tym by twój skrypt był niezłamalny – rozwiązaniem mogą być skrypty enkryptowane lub skrypty zewnętrzne umieszczane na Dedykowanym Serwerze SDS (Super Dedicated Server).

enkryptowane skrypty i szablony

Po prostu skontaktuj się z nami

Postęp prac nad skryptem Klient może obserwować na na bieżąco, i zgłaszać swoje uwagi poprzez dostęp do serwera roboczego, co ułatwia wzajemne zrozumienie potrzeb i możliwości. Na życzenie, w celu dochowania bezpieczeństwa i poufności programista może zgodzić się pracować nad skryptem na dowolnym serwerze wskazanym przez Klienta. W ramach usług gwarantowanych Klient może nabyć od nas prawa na wyłączność używalności danego skryptu..

Przykłady skryptów

 • skrypty portali tematycznych
 • skrypty serwisów ogłoszeniowych.
 • skrypty sklepów internetowych.
 • skrypty aukcji internetowych.
 • skrypty promostron biznesowych.
 • skrypty foto lub video galerii.
 • skrypty ewidencyjne.
 • skrypty systemów wspomagania decyzji biznesowych w firmach

Oraz wiele  innych skryptów, według życzenia Klienta!

Osoby zarabiające na prowadzeniu usług informatycznych z dziedziny pisania skryptów bardzo często ogłaszają się na OLX. (Można więc tam znaleźć odpowiedniego specjalistę.) Zapraszamy do odwiedzenie tej przykładowej strony internetowej.  Po wybraniu odpowiedniego usługodawcy można z nim bezpośrednio uzgodnić szczegóły zlecenia.

apla

Materiały uzupełniające w tematyce pisanie skryptów:

 • larry z Lublina – Przykładowe ogłoszenie z roku 2014. „Wykonam szablony do zennnpostera”   (iq.link zaktualizowany 2014-11-30)
 • bulldogjob.pl – Programista samouk i z dyplomem – który lepszy? (iq.link zaktualizowany 2018-04-20)

Pierwsza edycja tego artykułu na naszym portalu – luty 2011 r.

7 odpowiedzi na „“Skrypty, szablony na zamówienie. Uwaga na „samołuków”””

 1. Mirosław pisze:

  Witam chciałbym zakupić drobny skrypt/program taki żeby wysłał mi na podany adres z thunderbird-a wysłał mi wszystkie pliki ale każdy w osobnym mailu a temat maila żeby wstawił z nazwy pliku wysyłanego . ile by takie coś kosztowało ?
  pozdrawia

 2. Od: Paweł Wojtysiak
  Temat: Skrypt do napisania pilna sprawa

  Treść wiadomości:
  Witam!
  Czy jest możliwość napisania skryptu, który po uruchomieniu będzie pobierał same maile z dużej bazy klientów w programie Excel (ew. można zapisać w notatniku) i wysyłał do nich wiadomości , ale w ten sposób, żeby oni nie widzieli się między sobą (coś jak UDW w Outlook). Bo nie chciałbym wysyłać do każdego klienta osobno wiadomości przy bazie około 14 000 klientów.
  I jaki to będzie koszt? I na kiedy jest możliwe napisanie takiego skryptu, bardzo zależy mi na czasie.
  Czekam na szybką odpowiedź.
  Pozdrawiam

 3. Czekaj na zgłoszenia. Twój mail trafił do spamu. Jeżeli 14k twoich maili załapie tą samą kwalifikację to masz duży problem.

 4. Marek pisze:

  Temat: skrypt

  Treść wiadomości:
  Witam
  Jestem zainteresowany zleceniem napisania przykladu w php. Przyklad mialby odczytywac dane z konkretnych katalogów gdzie znajdują się pliki .txt a w nich dane (linia oo linii dane oddzielone separatorami) Te dane miałyby by być porównywane z wartościami zmiennych z plików .php o takich samych nazwach jak pliki .txt.

  Proszę o odpowiedź i mniej więcej cenę

 5. Witam,

  Podczas błądzenia w sieci natrafiłem na Waszą stronę z ofertą ( ? ) skryptu serwisów ogłoszeniowych.
  Podoba mi się serwis https://bezposrednio.net.pl/
  Chciał bym “postawić” coś podobnego i prosił bym o przesłanie szczegółowej oferty.

 6. Lukado pisze:

  Witam posiadam stronę w wordpress chciałbym zamówić napisanie skryptu wyników Lotto, aktualnych cen paliw z mojego miasta i waluty. Chciałbym ten skrypt wrzucić jako widget. Proszę powiedziec jaka byłaby wycena takiego zamówienia? Na wzór skryptów podsyłam stronę https://grudziadz365.pl/pl/

  Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz