Skrypty, szablony na zamówienie. Uwaga na „samołuków”

8-O Skrypty albo szablony na zamówienie 8-O

Aplikacje dedykowane. Tworzenie, projektowanie i programowanie aplikacji według autorskich rozwiązań.

projekt iqarius - skrypty na zamowienie 8-O Iqarius Creation Group zapewnia możliwość pisania skryptów na specjalne zamówienie. Skrypty wykonują polecani przez nas programiści z wyższym wykształceniem wyspecjalizowani w najnowszych technologiach. Skrypty wykonywane są profesjonalnie i solidnie. Są testowane i gwarantują bezpieczeństwo w zastosowaniu.


Programowanie aplikacji

Programowanie aplikacji jest realizowane według przygotowanej wcześniej dokumentacji projektowej. Dokumentacja jest dostarczana przez klienta lub w razie jej braku zostaje przygotowana przez naszą stronę w uzgodnieniu z klientem. Potrafimy zasugerować jakie rozwiązania mogą być najbardziej skuteczne. Po wykonaniu briefu czekamy na uzyskanie opinii i ostateczne uzgodnienia. Po czym szczegółowo opisujemy działanie aplikacji i uzyskane efekty.

Czym się różni skrypt od szablonu?

Skrypt to specjalistycznie napisane oprogramowanie przeznaczone dla klientów potrzebujących specyficznych, nieszablonowych rozwiązań. Kiedy tworzymy nową stronę internetową i okazuje się, że ogólnodostępne technologie są niewystarczające należy zastanowić się nad zastosowaniem specjalnego skryptu. Skuteczna realizacja nowego skryptu wymaga zarówno od klienta, jak i wykonawcy zaangażowania, współpracy i dobrej komunikacji. Cena jest wykładnikiem czasu włożonego w stworzenie oprogramowania i jego przetestowania. Klient płaci dokładnie za to, czego potrzebuje. Wyselekcjonowany programista gwarantuje obsługę całego cyklu tworzenia oprogramowania: od analizy po wdrożenie i wsparcie techniczne.

Szablon to gotowy skrypt zaprezentowany klientowi wraz z możliwościami adaptacji do jego potrzeb. Ogólnie mówiąc napisanie skryptu na bazie istniejącego szablonu jest dużo tańsze i bardziej efektywne.

W naszej ofercie możliwe jest wykonywanie od podstaw skryptów stosowanych na wszystkich otwartych i powszechnie dostępnych platformach programistycznych. Jak również kodujemy szablony dla popularnych CMS-ów typu WordPress czy Joomla. Implementujemy plugin’y. Projektujemy od podstaw aplikacje użytkowe, jak systemy zarządzania treścią oraz skrypty do wykonywania konkretnych zadań wykorzystując najnowsze standardy języków programowania i opisu strony, a więc HTML5, CSS3, JavaScript, PHP5, wraz z bazą MySQL oraz Delphi.

Cenę skryptu można zredukować korzystając z gotowych szablonów, które programista ma zwykle w swoim portfolio a dalsza obróbka wymagające tylko pewnych modyfikacji. Dla przykładu pokazujemy rozwiązania firmy stdio3scrypt

Zanim skorzystasz z usług innych, tańszych tak zwanych „samołuków”, którzy nie mają zbyt dużego doświadczenia w temacie programowania internetowego, napisz do nas. Wytłumaczymy ci na czym polega różnica. Gotowe skrypty pozwolimy ci przetestować na miejscu.

UWAGA!!!

Jeżeli twoje wymagania są wyższego rzędu i zależy ci na tym by twój skrypt był niezłamalny – rozwiązaniem mogą być skrypty enkryptowane lub skrypty zewnętrzne umieszczane na Dedykowanym Serwerze SDS (Super Dedicated Server).

enkryptowane skrypty i szablony

Po prostu skontaktuj się z nami

Postęp prac nad skryptem Klient może obserwować na na bieżąco, i zgłaszać swoje uwagi poprzez dostęp do serwera roboczego, co ułatwia wzajemne zrozumienie potrzeb i możliwości. Na życzenie, w celu dochowania bezpieczeństwa i poufności programista może zgodzić się pracować nad skryptem na dowolnym serwerze wskazanym przez Klienta. W ramach usług gwarantowanych Klient może nabyć od nas prawa na wyłączność używalności danego skryptu..

Przykłady skryptów

  • skrypty portali tematycznych
  • skrypty serwisów ogłoszeniowych.
  • skrypty sklepów internetowych.
  • skrypty aukcji internetowych.
  • skrypty promostron biznesowych.
  • skrypty foto lub video galerii.
  • skrypty ewidencyjne.
  • skrypty systemów wspomagania decyzji biznesowych w firmach

Oraz wiele  innych skryptów, według życzenia Klienta!

W celu pokazania funkcjonalności pewnych skryptów (oczywiście każdy może być bardziej lub mniej rozbudowany w zależności od życzenia danego Klienta) zapraszamy na odwiedzenie przykładowej strony internetowej  której właściciele udzielą wszelkich koniecznych wyjaśnień.

apla

Materiały uzupełniające w tematyce pisanie skryptów:

  • OLX.pl – Przykład samołuka od wszystkiego. – Oferta na pisanie skryptów. Tanio i szybko przez studenta inżyniera   (iq.link zaktualizowany 2014-10-20)
  • larry z Lublina – wykonam szablony do zennnpostera   (iq.link zaktualizowany 2014-11-30)

 

 

Dodaj komentarz