PromoStrona IQarius’a – narzędzie marketingowe.

8-O Promostrona IQ-ariusa 8-O

Jako narzędzie marketingowe.

projekt iqarius - promostrona iqariusa 8-O Promostrona IQ-ariusa. To jedno z podstawowych narzędzi marketingowych rozwijającego się biznesu. Zbudujemy ją dla Ciebie, a zobaczysz jak widoczność Twojego przedsięwzięcia podniesie się w krótkim czasie. Alchemia naszej działalności promocyjnej polega na nieustannym obserwowaniu trendów internetowych i zastosowaniu odpowiedniej techniki kodowania strony w celu osiągnięcia maksymalnych wyników.
Dzięki użyciu nowoczesnych, interaktywnych metod reklamy internetowej przy wprowadzaniu na rynek nowych produktów lub usług zostaniesz wyniesiony na górne pozycje w najlepszych wyszukiwarkach.


PromoStrona IQarius’a to odpowiedż na Twoje zapotrzebowanie!

Strona ta pozwoli na osiągnięcie maksymalnego efektu promocyjnego poprzez zwrócenie uwagi potencjalnych klientów na Twój produkt lub usługę. Ty decydujesz jaką ma zawierać informację i jakie korzyści chcesz uwypuklić dla konsumenta zakupującego dany produkt czy usługę. Na rynku istnieje wielu firm proponujących różne rodzaje produktów podobnych do Twojego. Dlatego istnieje potrzeba ukierunkowane marketingu  właśnie Twojego produktu czy usługi by wyróżnić je na zatłoczonym rynku.

PromoStrona musi byś wypełniona odpowiednim tekstem, jej oprawa graficzna musi być dostosowana do specyfiki promowanego produktu. Projekt graficzny powinien być stylowy i oryginalny – czasem nawet z użyciem efektów specjalnych. Ale, pamiętaj, to tylko powierzchnia, którą widzi przeciętny użytkownik. Cała alchemia naszego narzędzia marketingowego mieści się w działalności podprogowej, niezauważalnej dla przeciętnego klikacza – konsumenta.
Ale o tym to już musimy porozmawiać osobiście.

Jeżeli chcesz się zorientować jak może wyglądać twoja Promostrona w najprostszej postaci przekonaj się na przykładzie strony promocyjnej pod nazwą „InCubi” zamówionej przez firmę InCubi Sp z o.o. której główną działalnością jest Field Marketing, Event Marketing, promocje konsumerskie i produkcja gadżetów reklamowych. Firma zlokalizowana jest w Warszawie na ulicy Korotyńskiego.. ig

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak możemy Ci pomóc – porozmawiaj z ludźmi, którzy rozumieją jak działa Internet. Jeśli szukasz profesjonalnych konsultantów do spraw tworzenia stron internetowych posiadających niezbędną wiedzę i doświadczenie napisz do nas a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu udzielenia wszelkich wyjaśnień.

Dodaj komentarz

Iqarius Creation Group
Grudzień 2012

PromoStrona IQ-arius'a , ,
Copyright 2009 - 2019 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.