Serwis ogłoszeniowy – jak zrobić?, jak go wykonać? Pytania na temat skryptu lub szablonu.

8-O Serwis ogłoszeniowy – wykonanie. 8-O

Czy gotowy skrypt to najlepsze rozwiązanie do naszego zamierzenia?

serwis ogloszeniowy8-O Obserwujemy niesłabnące, wielkie zainteresowanie tym tematem. Jednym z najbardziej popularnych pytań w naszym serwisie jest: Czy użycie gotowego skryptu to dobre rozwiązanie?  Nie! Serwis ogłoszeniowy może być potencjalnym źródłem dochodu dla jego właściciela, ale tylko jako serwis dobrze przemyślany i dobrze napisany.  
W poniższym artykule w prosty sposób odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania nasuwające się w  związku z tematem zasygnalizowanym  w tytule (FAQ). Ilość odpowiedzi będzie się powiększać w miarę jak  przybywać będzie nowych  pytań. Serwis ogłoszeniowy to obecnie temat bardzo atrakcyjny ponieważ z założenia jest nastawiony na działalność dochodową.


Lista typowych zapytań jakie otrzymujemy w temacie serwis ogłoszeniowy:


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi odpowiedziami i prosimy o zadawania następnych pytań. Chcemy by pomogły one przy podjęciu właściwej decyzji. Wierzymy, że rozwieją one podstawowe wątpliwości i oszczędzą cenny czas.


Co mi się należy w cenie usługi opartej na stworzeniu nowego serwisu ogłoszeniowego?

W cenie usługi podstawowej każdy klient otrzymuje to co zostanie wpisane do umowy. Ponieważ każdy projekt jest inny, warunki umowy można zawsze negocjować – aż do momentu podpisania umowy. Później wszystkie zmiany w projekcie należy usankcjonować aneksami. Oto co możemy uzyskać w cenie podstawowej, przykładowo:

  • Przekazanie gotowego, działającego skryptu pozwalającego na łatwe zarządzanie serwisem ogłoszeniowym.
  • Wykonanie unikalnej szaty graficznej zgodnie z ustaleniami z klientem.
  • Konto hostingowe (serwer) opłacone na okres (jednego roku).
  • Opłaconą, ustaloną domenę (.pl, .com, .com.pl itp.) na okres (jednego roku).
  • Usługę instalacji strony na serwerze i przygotowanie jej do niemal bezproblemowego działania.
  • Zgłoszenie strony internetowej do indeksu wyszukiwarki Google.

Czy cena usługi zawiera koszty umieszczenia strony w katalogach?

Możliwości dodawania strony internetowej do wybranych katalogów indeksujących mogą być zawarte są w pakiecie promocyjnym. Cena usługi ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb  Klienta. Na temat stanowiska Projektu IQ-@rius odnośnie promocji w katalogach polecamy zapoznać się z naszymi publikacjami 

Czy serwis ogłoszeniowy może być rozszerzony o dodatkowe menu, galerie, strony, funkcje itp.?

Tak. Jeżeli nie znasz się nic na programowaniu zapoznaj się z pakietami rozszerzonymi. Stworzenie każdej pozycji w menu to dodatkowa praca, którą ktoś musi wykonać. Praca ta skalkulowana została w pakiecie podstawowym na poziomie wystarczającym dla początkującego właściciela. Ale nie nakładamy żadnego ograniczenia na wykonanym projekcie – Klient sam ma możliwość edytowania swojego serwisu według własnych potrzeb i upodobań. Przy minimalnej wiedzy o języku HTML można samemu ze swojego komputera dodawać nowe produkty, opisy czy zdjęcia, edytować i usuwać niechciane lub nieaktualne. Natomiast jeśli będziesz potrzebował specjalnego formularza wymagającego inputu użytkownika nie zawahaj się zadzwonić do nas. Wyjaśnimy procedurę lub wykonamy na twoje zalecenie.

Chcę uzyskać informację na temat stworzenia strony internetowej z ogłoszeniami (aby każdy mógł dodawać swoje ogłoszenia) dodatkowo ta strona miałaby mieć tematykę informacyjną na temat np. miejsc które warto zobaczyć. itp. Jaki jest koszt utworzenia takiej strony?

Dzięki za zapytanie.

Projekt IQ-@rius nie zajmuje się budowaniem stron internetowych. Zajmują się tym nasi podwykonawcy. W zależności od specyficznych założeń wymaganych przy wykonaniu projektu – kontaktujemy naszego klienta z odpowiednim wykonawcą. Ponieważ każdy projekt jest inny, wymaga innych technik wykonawczych, innych mocy wykonawczych i specyfikacji serwerowych – w związku z tym cena wykonania może wahać się w granicach od kilku setek PLN do… kilkuset tysięcy złociszów, a czas wykonania w niektórych przypadkach może przekraczać rok wytężonej pracy kilkunastu programistów.
Dlatego nie znając szczegółów Twojego projektu trudno nam dać określoną odpowiedź. Radzimy skontaktować się z miejscowym wykonawcą stron internetowych i omówić sprawę na miejscu.

Chciałbym zainstalować kopię mojej strony na innym serwerze, zmienić jej treść i szatę graficzną. Czy można?

Poza wersją podstawową, która objęta jest ograniczeniami z powodów finansowych, każda wyższa wersja serwisu ogłoszeniowego jest przeznaczona do rozwoju i modyfikacji zgodnie z podpisaną umową. Jeżeli będzie to zawarte w umowie możesz  zainstalować gotowy serwis ogłoszeniowy na swoim własnym dedykowanym serwerze. Pomożemy.

Potrzebuję osoby, która wykona dla mnie oprogramowanie internetowego serwisu ogłoszeniowego według dostarczonej specyfikacji

Lepiej trafić nie można – od wielu lat nasi wykonawcy zajmują się programowaniem PHP z wykorzystaniem baz mySql. Z przyjemnością podejmiemy wyzwanie i przygotujemy serwis ogłoszeniowy według szczegółowych instrukcji Klienta.

Dlaczego moja świeżo wykonana strona internetowa nie jest widoczna w wyszukiwarce Google?

Serwis ogłoszeniowy jest potencjalnym magnesem ściągającym ruch na stronę. Wielkie G. za pomocą swoich robotów potrzebuje czasu na jego prawidłowe zindeksowanie. Nowo powstałe strony połączone z Projektem IQ-@rius indeksują się bardzo szybko ale nie musi to nastąpić zaraz pierwszego dnia po uruchomieniu strony. U innych wykonawców proces ten przeciąga się do co najmniej dwóch tygodni – u nas na pewno stanie się to szybciej.

Zakupiłem skrypt na internecie – czy możecie wprowadzić w nim pewne modyfikacje?

Przykro nam, ale nie zajmujemy się modernizacją skryptów, które zostały zamówione w innym miejscu. Jest to praca zwykle skomplikowana (ponieważ każda aplikacja internetowa ma unikalną budowę, na którą wpływ ma tylko jej autor). Nie dokonujemy modernizowania istniejących serwisów opartych na innym skrypcie ze względu wysokie koszty, o czy z góry uprzedzamy potencjalnego Klienta. Zawsze radzimy zwrócić się się z prośbą o modyfikacje do autora skryptu.

Czy możecie zagwarantować, aby moja strona była na pierwszej pozycji w Google?

Zacznijmy od sprostowania: Wykonanie strony internetowej to jedno a jej pozycjonowanie (wywindowanie na wysoką pozycję w wyszukiwarce) to drugie. Jak wiadomo – Internet jest tworem żywym, zmieniającym się każdego dnia.  Reguły pozycjonowania zmieniają się, więc jest to wielka sztuka by wy wejść na pierwszą pozycję i na niej się utrzymać. Porozmawiajmy o tym na spokojnie w biurze naszego wykonawcy. Na pewno znajdziemy takie rozwiązanie, które was usatysfakcjonuje. Nasze strony są w pełni zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google, jeżeli więc uzgodnimy pewną frazę, która w Waszym przekonaniu  będzie najbardziej charakterystyczna dla Waszej działalności to zrobimy wszystko by znalazła się na pierwszej pozycji w Googlach. Natomiast wybijcie sobie z głowy by na hasło „samochody” wasz komis samochodowy w Koziej Wólce znalazł się na pierwszej pozycji. Na to trzeba przeznaczyć miliardy dolarów. Koszt pozycjonowania w dobrej firmie wynosi około 500-1000 PLN miesięcznie. My idziemy inną, tańszą drogą. Dobierzemy koszty naszej usługi do kieszeni każdego klienta.

Co zrobić aby ludzie mogli dodawać ogłoszenia na mojej stronie?

Odpowiedź na to pytanie mamy w innym artykule

UWAGA!!!

Jeśli masz więcej zapytań w powyższym temacie – porozmawiaj z ludźmi, którzy rozumieją jak działa Internet. Jeśli szukasz profesjonalnych konsultantów do spraw tworzenia stron internetowych posiadających niezbędną wiedzę i doświadczenie napisz do nas a jeden z naszych ekspertów zadzwoni do Ciebie i umówi się na wstępną konsultację. Wiemy iż temat który przyprowadził Cię na naszą stronę to:

Serwis ogłoszeniowy , skrypt.

Po prostu skontaktuj się z nami

Dodaj komentarz