Przykładowa strona zawodowego coacha działającego na terenie Stanów Zjednoczonych. Coaching biznesowy.

8-O Coaching biznesowy 8-O

Przykładowa strona profesjonalnego coacha

coach amerykanski  8-O Jest to strona internetowa zawodowego coacha, eksperta w doradztwie osobistym i zawodowym z dyplomem ICF (International Coach Federation). Nazywa się Steve Mitten, a w 2007 wyróżniony został tytułem „Coach of the Year”. Coaching biznesowy


Iqarius Creation Group
przedstawia  (dla osób znających język angielski) przykładową stronę internetową profesjonalnego coacha działającego na terenie USA. Jest to  wzór  fachowości zaprezentowany w celu zapoznania się z zasadami prawdziwego coachingu. Strona ta pomoże wam dokonać porównania i analizy stopnia znajomości tematu przez rodzimych coachów. Jednocześnie Projekt IQ-arius ostrzega że – szarlatanów nie brakuje.


Jeżeli nie znacie angielskiego a chcielibyście zatrudnić prawdziwego, zawodowego coacha by poprawić działalność Waszej firmy i wzmocnić relacje z klientami, skontaktujcie się z nami, a pomożemy Wami zdecydować, w kogo należy zainwestować by osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

UWAGA!!!

Projekt IQ-arius wspólpracuje z propagowaną tu stroną internetową od wrzesnia 2014 roku. To jest specjalnie wypozycjonowana strona promocyjna, która dzięki teorii antyindeksacji relatywnej plasuje się na wysokiej pozycji w  wyszukiwarce internetowej Google w języku polskim na frazę:

Strona internetowa zawodowego coacha.

Jeżeli jesteś profesjonalnym coachem i chciałbyś  się pokazać z jak najlepszej strony w Projekcie IQ-arius, pozwolimy ci zbudować swój pozytywny image na tej właśnie stronie. Porozmawiaj z doświadczonymi ekspertami od marketingu internetowego.

Napisz do nas jak rozwinąć twoją karierę zawodową.

Dodaj komentarz

Iqarius Creation Group
Listopad 2016

Coaching biznesowy, IQ-Business , ,
Copyright 2009 - 2022 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.