Co Amerykanie wiedzą o świecie? Humor z internetu. Film uświadamiający w języku angielskim.

8-O Co Amerykanie wiedzą o świecie? 8-O

Film uświadamiający.

projekt iqarius - humor 8-O Humor w Projekcie IQ-arius. Przedstawiamy film nakręcony przez Amerykanów na temat… inteligencji własnej populacji czyli Amerykanów. Jest to film w pewnym sensie samokrytyczny (Americans are NOT stupid). Bardzo interesujący wywiad dokonany przez dziennikarzy amerykańskich na temat inteligencji swoich rodaków

Po obejrzeniu tego filmiku nasuwa się kilka refleksji. Szczególnie polecamy go uwadze naszych wyspecjalizowanych polskich służb wywiadowczych. Może ktoś doradzi naszym kochanym decydentom, że może lepiej przyłożyć się do nauki angielskiego i zrobić rozeznanie na internecie zanim zacznie się rokowania i podpisywane traktatów o współpracy w temacie tarczy antyrakietowej. (Uwaga: tekst ten był pisany jesienią roku 2009 a wersja filmowa jest nie przetłumaczona na język polski i z angielskimi napisami only.


Inny przykład. skoro Amerykanie są tacy to jaki jest ich prezydent? 10 niechcianych przypadków wyłapanych przez kamerę pokazujących prezydenta George’a W. Bush’a z tej „innej, nieoficjalnej” strony b

Podane powyżej przykłady zostały wyłapane przez naszego aktywnego poszukiwacza ciekawostek internetowych, a ponieważ odpowiadają naszemu poczuciu humoru, z przyjemnością pomagamy w ich rozpowszechnianiu.

Jeżeli znajdziecie coś równie interesującego na YouTube, coś będzie kojarzyło się z tematyką humoru inteligentnego dajcie nam znać. Czekamy na Wasze sugestie.

Przykłady użyte na tej stronie są już historyczne. Pobrane zostały ze stron  IQ-arius’a translatorycznego    I  w listopadzie 2010r.

Trochę humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziło!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Iqarius Creation Group
Lipiec 2014

IQ-Odskocznia, Relaks i Humor , ,
Copyright 2009 - 2018 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.