6-cio stopniowy system pozycjonowania to już przeżytek. Teraz antyindeksacja relatywna.

8-O Trochę inne podejście do pozycjonowania 8-O

Dlaczego antyindeksacja relatywna?

zmiana paramertrow pozycjonowania8-O Sześciostopniowy system pozycjonowania, na jakim bazowaliśmy w początkowej fazie istnienia Projektu IQ-arius, to już przeżytek. Jak pokazana na obrazku żyrafa nie jeden raz odwracaliśmy się od przestarzałych metod pozycjonowania. Życie zmusiło nas do przestawienia się na innowacyjne podejście do tematu. Stąd od przełomowego momentu każda strona internetowa wykonana w ramach Projektu IQ-arius została automatycznie włączona do naszego przetestowanego systemu Antyindeksacji Relatywnej.


Zanim przystąpimy do wyjaśnienia tego zjawiska, prosimy o dokonanie następującego eksperymentu:

(Uwaga. Tekst poniżej pisany był w październiku 2012 r. a poprawiany kilkanaście razy od tamtej daty). Z tego powodu decydujemy się na dalszą jego publikację albowiem nieustanne poprawki w systemie algorytmów Google potwierdzają słuszność naszych założeń podstawowych.)

Dla tych co tylko słyszeli o pozycjonowaniu.

Jeżeli jesteś właścicielem kiepsko odwiedzanej strony internetowej i nie bardzo się orientujesz dlaczego tak się dzieje – wpisz w okno wyszukiwarki Google po prostu takie magiczne słowa site:nazwatwojejdomeny.

Nazwatwojejdomeny to internetowy adres strony, którą posiadasz albo którą chcesz sprawdzić. Dla przykładu; wpisujemy site:iqarius.pl


Ten prosty eksperyment pokazuje ile razy dana strona internetowa została zindeksowana, do dnia dzisiejszego, przez roboty Google. Jeżeli liczba ta jest mała, znaczy się odwiedzalność twojej strony jest kiepska.  Sprawdź w ten sam sposób stronę internetową twojej konkurencji. Jeżeli strona twojej konkurencji jest lepiej zindeksowana oczami wyszukiwarek to znaczy że potrzebujesz wsparcia technicznego i wypada prosić lub płacić za usługi pozycjonerskie.

W naszym Projekcie rzeczy wyglądają trochę inaczej. Ponieważ wszystkie strony internetowe związane z Projektem IQ-arius są na bieżąco wspierane przez innowatorski system pozycjonowania, mają prawo pokazać się na kluczowych pozycjach w Google nawet jeżeli są związane z małymi lokalnymi biznesikami. Sprawdź w nagłówku naszej strony klikając na ramkę Promocje IQ-ariusa i sam się przekonasz kto z twojej branży korzysta z usług Iqarius Creation Group.

To, jak często roboty będą odwiedzały Twoją stronę jest w uzależnione od bardzo wielu czynników. Dla utrudnienia sytuacji, każda z liczących się wyszukiwarek bardzo często czynniki te zmienia co się nazywa zmianą algorytmów. Walka o utrzymanie pozycji strony pozycjonowanej na wybrane hasło jest jak walka z wiatrakami. Sztuczki pozycjonerskie jakie dawały efekty jeszcze wczoraj przestają nagle oddziaływać pozytywnie i okazuje się, że dzisiaj pozycja strony zjechała mocno w dół. Ratunek przychodzi w postaci teorii Antyindeksacji Relatywnej, o czym piszemy w całej serii naszych artykułów: 

 

Dodaj komentarz