Jak Cię widzą w sieci… Czy źle zaprojektowana Dedykowana Strona Internetowa przysłuży się Twojej promocji?

8-O Uzyskaj pewność, że Twój obraz na Internecie to… 8-O

…dobrze zaprojektowana Dedykowana Strona Osobista.

dedykowana strona osobista8-O Jeżeli znajdujesz się tutaj bo zainteresował Cię nasz temat. Jeżeli chcesz dowiedzieć się  jak wykonać i opublikować na internecie poprawnie zaprojektowaną i skuteczną Dedykowaną Stronę Internetową – to jesteś w dobrym miejscu. Tu dowiesz się czemu właśnie Dedykowana Strona Internetowa  jest najbardziej skutecznym medium, dzięki któremu będziesz mógł (mogła) wypromować swoją indywidualność lub swoją działalność biznesową.


Nie ważne jak wyglądasz – Ważne jest jak Cię widzą!

Dedykowana strona osobista powinna przynosić pozytywny rozgłos i  przekładać się na Twoją promocję i w efekcie na zwiększenie sprzedaży Twojego produktu. Jeżeli jesteś jednostką wybitną, tym produktem jest Twoja Osobowość. Jeżeli jesteś Sprzedawcą, zakładasz stronę tego typu z myślą o wyedukowanym konsumencie by ułatwić mu podjęcie jak najbardziej racjonalnej decyzji.

Jednym z celów Projektu IQ-arius jest wypracowanie wielokierunkowej metody promocji skutecznej w działalności nowo powstałych biznesów internetowych. Dlatego proponujemy zapoznać się z rozszerzoną tematyką w tym zakresie, pogrupowaną w sekcjach:

Przy poszukiwaniu bardziej sprecyzowanej informacji polecamy naszą bogatą bazę informacyjną. Pomocna jest w tym nasza wewnętrzna wyszukiwarka.  Wpisanie dowolnej frazy językowej w okienko SZUKAJ  spowoduje rozwinięcie bazy artykułowej zawierającej poszukiwane treści. Okienko to znajduje się w prawym, górnym rogu części tytułowej. Również pomocne może okazać  się przeszukiwanie tagów zlokalizowanych w dolnej partii każdej naszej strony.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o przesłanie nam komentarza lub skontaktowanie się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Jeden z najprostszych przykładów – Dedykowana Internetowa Strona Osobista -  Józef Toczek – kim jestem 

jozef toczek

UWAGA!!!

Znajdujesz się na specjalnie wypozycjonowanej stronie internetowej z użyciem antyindeksacji relatywnej. Znaczy to, że w fazie konstruowania tego artykułu nie było planowanie pozycjonowanie na specjalnie wyselekcjonowane słowa. Kilkumiesięczna praktyka wykazała, że najbardziej popularna Fraza, która prawdopodobnie cię tu przyprowadziła to:

Do czego służy… (i tu wpisujemy interesujące nas frazy jak „strona internetowa”, „portal tematyczny”, „portal internetowy” itp.).

Zastanów się. To może to być twoja strona sponsorowana.
Skontaktuj się z nami. Projekt IQ-arius!

apla

Materiały uzupełniające w tematyce osobista strona internetowa:

  • Jerry Low – Najlepsze osobiste strony internetowe, jakie kiedykolwiek widziałem (i jak tworzyć własne).
    (iq.link zaktualizowany 2019-09-14)

Dodaj komentarz