Projekt Iqarius to nietypowy portal – to portal promocyjny!

8-O Portal promocyjny 8-O

Promocja za pomocą Projektu IQ-arius.

portal promocyjny8-O Portal na jaki cię stać lub Portal na każdą kieszeń to początkowe hasła z jakimi Projekt IQ-@rius wystartował w celu pobudzenia wyobraźni tych co żyją na ograniczonym budżecie. Ten ekspercki portal promocyjny powstał z myślą o wszystkich tych, którym marzyło się stworzenie własnej strony internetowej w celu rozreklamowania swojej działalności gospodarczej lub twórczej, a nie bardzo wiedzieli jak się do tego zabrać.
Główne motto Twoja idea – Twój Portal Tematyczny – Twoja Dedykowana Strona Osobista to nic innego jak pokazanie prostej drogi do urzeczywistnienia takiego projektu.  Nasz portal stał się eksperckim poradnikiem dla nieprogramistów, którzy budują swoją obecność na internecie by dotrzymać kroku wciąż rosnącym wymaganiom. Dalej więc udostępniamy zrozumiałe instrukcje i porady, jak zbudować internautyczny wortal dostosowany do potrzeb użytkownika nie posiadającego kwalifikacji programisty. 
Innymi słowy – staramy się przetłumaczyć skomplikowaną terminologię internautyczną, trudną do opanowania dla przeciętnego użytkownika internetu na prosty, zrozumiały język.


Tematyczny portal promocyjny

Projekt IQ-arius to promocyjny konglomerat portali tematycznych, serwisów ogłoszeniowych, sklepów internetowych oraz Dedykowanych Stron Osobistych. Koncepcyjne i merytoryczne funkcje projektu zostały zainicjowane przez amerykańską korporację Iqarius Creation Group (ICG). Przewodnią ideą Projektu IQ-arius jest niesienie fachowej pomocy wszystkim tym, którym w głowie zaświeciła idea zaistnienia na internecie w postaci zbudowania czegoś pożytecznego i sensownego na własny rachunek. Realizacja tych marzeń staje się możliwa dzięki Projektowi IQ-arius.

Wsparcie techniczne i ekspertyza są oferowane dla ludzi nawet o minimalnym doświadczeniu internetowym. typical internet usersPosługujemy się wyselekcjonowaną bazą podwykonawców. Firmy internautyczne zaangażowane w proces urzeczywistnienia wizji naszych Klientów cechuje wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość wykonania. Dzięki tym prostym atutom jesteśmy w stanie przyczynić się do małej rewolucji na Internecie.

Podstawową naszej działalności jest promocyjne wypozycjonowywanie stron internetowych wchodzących w skład Projektu. Dla nieznających tematu szokującym się może wydawać jak bardzo ważnym elementem w indeksowaniu strony internetowej jest dobieranie odpowiednich słów kluczowych. Otóż przymiotnik internautyczny chociaż pochodzi od słowa internet jest statystycznie bardzo rzadko stosowany w masie tekstów pojawiających się na internecie. Ewenement ten jest jednym z elementów sukcesu naszego unikalnego systemu antyindeksacji relatywnej
Najstarszą i podstawową, zbudowaną przez nas, strukturą Projektu był najnormalniejszy katalog tematyczny, na którym testowaliśmy promowanie wyselekcjonowanych stron internetowych za zgodą ich właścicieli oraz przy ich współudziale. W procesie ewaluacji przekonaliśmy się, że koncepcja typowego katalogu zdewaluowała się. Prosto mówiąc stała się przestarzała. Postanowiliśmy praktyczne elementy katalogujące zaimplementować w funkcję rozsianych analogii. I tak powstała szeroka baza fraz relatywnych na jakiej opiera się dziś teoria antyindeksacji. Od tego momentu postanowiliśmy całkowicie zrezygnować z używania przestarzałej i zdewaluowanej nazwy „Katalog”.

Całość systemu antyindeksacji to tajemnica – „sekret naszej kuchni”.  Nie będziemy jej  zdradzać, ale możemy pochwalić się dobrymi wynikami i pokazać naocznie każdemu niedowiarkowi. Dla zainteresowanych proponujemy zapoznać  się z artykułem  O pozycjonowaniua dla chętnych do przyłączenia się do naszego projektu zbudowaliśmy specjalną stronę supportową. Tam szukajcie odpowiedzi na wasze pytania

Wortal internautyczny pod nazwą Projekt IQ-@rius ma już swoją historię. Od początku swojego istnienia prowadzi skuteczną działalność promocyjną. Każdego dnia na naszej witrynie  pojawiają się nowe teksty i aktualizowane są trendy internetowe. Stawiamy na funkcjonalność i użyteczność serwisu oraz jego nieustanną aktualizację. Atrakcyjność graficzna jest elementem drugorzędnym choć nie wyrzekamy się zastosowania elementów zaskoczenia. Przerabiamy kody istniejących silników stron internetowych na potrzeby nowoczesnego SEO. Dodajemy istotne moduły i testujemy je tak długo, aż staną się trwałym elementem w nowym środowisku. Dzięki takim działaniom nasz projekt jest dynamiczny i reaguje bardzo szybko na nowe trendy pojawiające się na internecie.

Strona internetowa Projekt.IQ-@rius.pl została stworzona w celu informacyjno-promocyjnym dla tych wszystkich, którzy interesują się szeroko pojętą tematyką portali tematycznych. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak możemy Ci pomóc – porozmawiaj z ludźmi, którzy rozumieją jak działa Internet. Jeśli szukasz profesjonalnych konsultantów do spraw tworzenia stron internetowych posiadających niezbędną wiedzę i doświadczenie napisz do nas a nasz konsultant zadzwoni do Ciebie i umówi się na wstępną konsultację. 

Dodaj komentarz