Humor internetowy. Trochę ciepłej piersi jeszcze nikomu nie zaszkodziło!

8-O Humor i relaks internetowy 8-O

Reklamy o zabarwieniu seksualnym zawsze przynoszą przyjemne skojarzenia.

8-O Projekt IQ-arius pokazuje jedną z tradycyjnych ciekawostek krążących od kilku lat po internecie. Możemy śmiało nazwać ją żartem prima-aprilisowym. Podtekst erotyczny w postaci wyprężonych piersi jest doskonale widoczny na pierwszym planie. Poprosiliśmy więc znajomego tłumacza o przetłumaczenie krótkiej notatki napisanej po angielsku a jednocześnie sprawdziliśmy jak przetłumaczy ją automatyczny tłumacz Google.


humor w postaci iboobs

A OTO WYNIKI TŁUMACZENIA. Ciekawe czy domyślicie się, które TŁUMACZENIE było dokonane przez maszynę?

Apple Computers ogłosiły dziś, że został wprowadzony do produkcji nowy chip komputerowy, zdolny do przechowywania i odgrywania muzyki używając do to tego celu implantów piersiowych. iBoob będzie kosztował w granicach 499 – 599 dolarów. Jest to uważane za epokowe osiągnięcie, albowiem kobiety zawsze narzekały ze mężczyźni wpatrują się w ich biusty a ich nie słuchają. Dzięki Applom obie strony będą teraz zadowolone.

Komputery Apple ogłosiła dzisiaj, że opracowała chip komputer na którym można przechowywać i odtwarzać muzykę w implantach kobiecych piersi. IBoob będzie kosztować od 499 dolarów i 599 dolarów. Jest to uważane za znaczący przełom, ponieważ kobiety zawsze narzekają ludzi patrząc na ich piersi i nie słuchając ich. Dzięki Apple, każdy jest szczęśliwy.

 

Jeżeli czas pozwoli, postaramy się tu umieścić więcej takich ciekawostek. Czekamy na propozycję od naszych internautów. Jak tylko podrzucicie nam coś interesującego do wrzucenia to opublikujemy ku uczesze innych. Projekt IQ-arius stwarza takie możliwości.

Trochę humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziło! Dlatego przy okazji polecamy jeszcze innei piersi godne podziwu. Nasz zespół jednomyślnie stwierdził, że trzeba mieć ogromny talent by dokonywać takich wyczynów.

 

Oryginał tej historyjki znajduje się na IQ-arius’ie Translatorycznym    (znalezione w sierpniu 2010 r.)

Dodaj komentarz