Dowcipne filmiki internetowe (pobrane z IQ-ariusa translatorycznego)

8-O Humor internetowy 8-O

Dowcipne filmiki

co mistrz yoda powiedzialby w lozku 8-O Dowcipne, śmieszne, humorystyczne filmiki lub ruchome prezentacje do oglądania na internecie dla zabawy, dla chwili relaksu czyli „FOR FUN” Pobraliśmy je z naszego Wortalu o tłumaczeniach internetowych. Tłumacze, często amatorzy, którzy się przyczynili do publikacji tych perełek mają u nas duża dozę sympatii. Dowcipne filmiki


Skecz filmowy – Tłumaczenie (według Macieja Stuhra) o tym z jaki problemami kulturowymi muszą borykać się tłumacze filmów amerykańskich 

Film samokrytyczny (Americans are NOT stupid), nakręcony przez amerykanów na temat inteligencji amerykanów. Może więc lepiej nauczyć się angielskiego i zrobić rozeznanie w temacie zanim się zacznie podpisywać traktaty o współpracy w temacie tarczy antyrakietowej.  (Uwaga jest to wersja nie przetłumaczona z angielskimi napisami only).

Film naruszający uczucia większości katolickiej w Polsce. Parodia słynnego Terminatora z udziałem samego Arnolda Schwarzeneggera i znanych postaci z Nowego Testamentu.

Co mistrz Yoda powiedziałby łóżku? – czyli ożywione nagranie skeczu radiowego na temat seksu i gwiezdnych wojen. (boki można zrywać ze śmiechu).

Trochę humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziło! 

 

Oryginał tej strony znajduje się na stronie internetowej IQ-arius Translatoryczny    .. (a ostatnie jej uaktualnienie dokonane zostało we wrześniu 2012 r.)

 

    Hurra!! Zaginiony filmik odnalazł się w nowej wersji. Z przyjemnością prezentujemy go z powrotem.

Dodaj komentarz

Iqarius Creation Group
Maj 2018

IQ-Odskocznia, Relaks i Humor , ,
Copyright 2009 - 2018 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.